server kamboja

slot bet 100

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

slot bonus 100

slot deposit qris

wild bounty showdown

joker123

slot jili

slot server jepang

olympus slot

wild bandito

slot deposit 10 ribu

microgaming

starlight princess

slot server hongkong

spaceman

nolimit city slot

slot thailand

pragmatic play

Regaty, czyli XXI Puchar Żubra nad Zalewem Siemianówka

 

W zeszły weekend (18-19 czerwca) Zalew Siemianówka wyglądał zgoła inaczej niż zwykle. Oprócz dobrze nam znanych wód, sięgających hen, daleko aż do drugiego brzegu jeziora, tym razem mieliśmy okazję podziwiać coś jeszcze. Zbiornik zdobiły dziesiątki śnieżnobiałych żagli i smukłe kadłuby żaglówek. Powodem tak licznego przybycia miłośników wiatru, wody i żagla były oczywiście regaty, a dokładniej XXI Puchar Żubra w klasie Optimist A oraz B. Główną bazą wypadową regat była nasza ulubiona plaża Stary Dwór (gmina Narewka), która wypełniła się namiotami, flagami, pawilonami oraz wiernymi kibicami.

 

 

19 czerwca na wodzie znalazło się aż 89 zawodników marzących o Pucharze Żubra. Zmagania trwały prawie 6 godzin. Jednak zakończenie pierwszego dnia regat nie oznaczało końca atrakcji. Dalsza zabawa miała miejsce w okolicy wspomnianej plaży Stary Dwór. Na uczestników czekały liczne zabawy i poczęstunki, na przykład zupa, lody, czy ognisko. Drugiego dnia kontynuowano imprezę, na której zjawili się zawodnicy z całej Polski. Warto zaznaczyć, że XXI Puchar Żubra cieszył się największą frekwencją od paru ładnych lat.

 

 

Regaty są ciekawym wydarzeniem nie tylko dla miłośników żeglarstwa. Atmosfera sportowej, pozytywnej i po prostu fajnej imprezy udzielała się chyba wszystkim – zarówno plażowiczom, zawodnikom, jak i turystom. Mimo upału (albo jak kto woli – wspaniałej pogody) wokół Zalewu Siemianówka rozbrzmiewały śmiechy oraz odgłosy dobrej zabawy. Jeżeli i Ty chcesz przeżyć podobną przygodę, koniecznie zapamiętaj, aby przyjechać na przyszłoroczne regaty. Naprawdę warto!

 

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Regaty, czyli XXI Puchar Żubra nad Zalewem Siemianówka"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty

    This will close in 0 seconds