slot777 gacor

server kamboja

https://miguelinasbakery.com/

slot bet 100

https://chathamvillagememphis.com/

https://georgelevertonauctions.com/

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

olympus slot

https://www.danisflourpotbakery.com/

slot bonus

slot deposit dana

https://tvindonesialive.com/

https://www.kinkaomai.com/

https://www.thebarkingcatparkcity.com/

Lot nad okolicami Zalewu Siemianówka

Jeżeli od czasu do czasu zaglądasz na naszą stronę, to z pewnością wiesz, że jedną z naszych ulubionych czynności jest fotografowanie podlaskich wsi, dzikiej przyrody, ciekawych wydarzeń lub ikonicznych atrakcji wschodu. Fotografia może czasami zastąpić tysiąc słów, a przy tym poznanie i docenienie jej piękna zajmuje dosłownie kilka sekund. Zdarzało się, że niektóre z nich zyskiwały ogromną sympatię internautów i dawały nam ogromną satysfakcję.

Jednak… pewnego dnia pomyśleliśmy sobie – skoro uwieczniliśmy już na zdjęciach niemalże wszystkie najciekawsze zakątki okolic Zalewu Siemianówka i Puszczy Białowieskiej – to co powinniśmy zrobić dalej? Skąd wziąć nowe inspiracje oraz ciekawe kadry? Odpowiedź spadła nam z nieba.

 

 

A może z góry?

Odpowiedź naprawdę spadła nam z nieba. Za pośrednictwem drona. Fotografowaliśmy Podlasie z bliska, z daleka, z różnych kątów i pozycji, jednak niby z perspektywy lotu ptaka. Opanowanie robota przyszło nam dość łatwo, wkrótce był gotowy do wyruszenia w przestworza, by odkrywać przed nami zupełnie nowe widoki. Zaczęliśmy od Zalewu Siemianówka – fruwanie nad rozlewiskami, trzcinowiskami, rzeką Narwią, lasami i polami okazało się być fantastyczną zabawą. Szczęśliwie mieliśmy wcześniej do czynienia z programi przeznaczonymi do montażu filmów więc… oto jest!

Obecnie pracujemy nad dużym projektem filmowym związanym z Zalewem Siemianówka. Dzisiaj prezentujemy Ci jedynie przedsmak całej produkcji – lot nad okolicami wsi Budy. Miłego szybowania!

 

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Lot nad okolicami Zalewu Siemianówka"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty