slot777 gacor

server kamboja

https://miguelinasbakery.com/

slot bet 100

https://chathamvillagememphis.com/

https://georgelevertonauctions.com/

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

olympus slot

https://www.danisflourpotbakery.com/

slot bonus

slot deposit dana

https://tvindonesialive.com/

https://www.kinkaomai.com/

https://www.thebarkingcatparkcity.com/

Bojerowe Mistrzostwa Świata i Europy Juniorów na Zalewie Siemianówka

Tak jest! Ta niezwykle ciekawa impreza dotycząca stale zyskującej na popularności dyscypliny sportowej odbyła się na tafli lodu pokrywającej zalew Siemianówka. Pierwotnie zmagania drużyn z całego świata miały odbyć się na Węgrzech, jednak z powodu braku sprzyjającej aury i rozmarzającego lodu postanowiono przenieść zawody nad Siemianówkę. Mistrzostwa odbyły się dnia 6 lutego 2019, wystąpiły w nich drużyny z niemalże dziesięciu państw, a liczbę zawodników oszacowano na niespełna 80 osób. Nie zabrakło gości z USA, Rosji, czy Skandynawii.

 

Siemianówka i Mistrzostwa Świata jazdy na Bojerach – warto to zobaczyć!

Pędzący bojer to wspaniałe widowisko. Pojazdy przecinały lód pokrywający zalew Siemianowski z niewiarygodną prędkością. Nawet z bardzo dalekiej odległości dało się słyszeć ich sunące płozy. Wspaniałe, wysokie żagle, smukłe sylwetki bojerów i ich lekkość sprawia, że chciałoby się spróbować tego rodzaju rozrywki, by samodzielnie przekonać się, jak wspaniałe może być szusowanie po lodzie! Mamy nadzieję, że w przyszłości nad zalewem Siemianówka znów pojawią się fani sportów zimowych. Rozwijająca się infrastruktura regionu, liczne domy na wynajem, przestronne parkingi, zadaszone miejsca ogniskowe, czy punkty gastronomiczne sprawiają, że okolice zalewu doskonale nadają się do przyjmowania uczestników oraz kibiców różnego rodzaju imprez. Nie mamy wątpliwości, że odwiedzający nas goście jeszcze nie raz nas zaskoczą!

 

 

Więcej informacji na temat bojerów można odnaleźć na przykład tutaj. Siemianówka stwarza idealne warunki do jazdy po lodzie – zima wcale nie musi być nudna!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Bojerowe Mistrzostwa Świata i Europy Juniorów na Zalewie Siemianówka"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty