server kamboja

slot bet 100

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

slot bonus 100

slot deposit qris

wild bounty showdown

joker123

slot jili

slot server jepang

olympus slot

wild bandito

slot deposit 10 ribu

microgaming

starlight princess

slot server hongkong

spaceman

nolimit city slot

slot thailand

pragmatic play

Plaże, lasy, żubry i stan wyjątkowy – czyli wszystko o obecnej sytuacji nad Zalewem Siemianówka

Bywa, że dzwonicie lub piszecie do nas z pytaniami dotyczącymi obecnej sytuacji nad naszym ukochanym Zalewem Siemianówka. Jest to całkowicie zrozumiałe – wydarzenia w Polsce i za granicą są ostatnio dość burzliwe, a co za tym idzie, każdy z nas szuka miejsca na spokojny, przyjemny i niezakłócony relaks.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na opisanie tego „jak się sprawy mają” i przedstawienie Wam, czego możecie spodziewać się po przyjeździe nad Siemianówkę. Czy coś się zmieniło? Czy istnieją jakieś ograniczenia? I jak będzie wyglądał tegoroczny sezon letni? Sprawdźmy to!

 

Co nowego nad Zalewem Siemianówka?

To, co za chwilę napiszemy, nie ma w żadnym wypadku na celu umniejszania powagi sytuacji na granicy oraz ciężkiej pracy służb. Jednakże dzisiaj, kilka dobrych miesięcy po wprowadzeniu stanu wyjątkowego, możemy stwierdzić, że sytuacja wygląda… normalnie.

Turyści odwiedzający nasze domy twierdzą, że nie napotkali żadnych problemów związanych z przygranicznymi restrykcjami. Ci, którzy nocowali u nas w poprzednich latach, również zaznaczają, że w tym roku ich pobyt nie był w żaden sposób zakłócony.

W tym miejscu warto wspomnieć, że tereny objęte stanem wyjątkowym znajdują się maksymalnie 2-3 kilometry od granicy z Białorusią i niemalże cały Zalew Siemianówka i okolice (łącznie z bardziej turystyczną zachodnio-południową częścią) są całkowicie dostępne do zwiedzania.


 

Wszystkie objęte stanem wyjątkowym tereny możecie zobaczyć na mapie przygotowanej przez niezawodne Podlaskie Travel. Tak jak wspomnieliśmy powyżej, Siemianówka jest nim dotknięta w naprawdę marginalny sposób.

 

Czy to oznacza, że mogę swobodnie korzystać z okolicznych atrakcji?

Oczywiście! Podlaskie Travel przygotowało nawet dla Was specjalny przewodnik, który opowie Wam o tym, jak w przyjemny i bezpieczny sposób zwiedzać okolicę Puszczy Białowieskiej – PRZEWODNIK.

Okolice Zalewu również są otwarte dla zwiedzających – wieże widokowe, plaża Stary Dwór, plaża Bondary, klasztor w Odrynkach, piękne rozlewiska, kajaki, rzeka Narew, piękne, pachnące lasy… wszystkie czekają na żądnych przygód odkrywców!

Lubimy powtarzać, że powinniśmy być jak żubry, które niespecjalnie przejmują się obecną sytuacją i ochoczo wędrują po okolicy. Jedyną różnicą dotyczącą bardziej „ludzkich” wędrowców jest to, aby pamiętać o respektowaniu zamkniętych obszarów.

 

Więc jak będzie wyglądało lato 2022?

Nie mamy wątpliwości, że wkrótce kąpieliska Zalewu Siemianówka wypełnią się plażowiczami, kolorowymi parasolami i muzyką. Na pobliskiej trasie Green Velo pojawią się kolarze, a do lasów wkroczą miłośnicy przyrody. Stan wyjątkowy to poważna sprawa, o której nie wolno nam zapomnieć, jednak nie wypływa on w żaden znaczący sposób na korzystanie z uroków Siemianówki i jej okolic.

Dlatego jeżeli szukasz miejsca na wakacyjny relaks, koniecznie wybierz odpowiadający Ci termin i skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości email lub telefonu. Leżakowanie w hamaku w sąsiedztwie lasu i ciepłe, długie wieczory przy ognisku są czymś, czego nie da się zastąpić żadną inną rozrywką.

1 Reply to "Plaże, lasy, żubry i stan wyjątkowy - czyli wszystko o obecnej sytuacji nad Zalewem Siemianówka"

  • comment-avatar
    Ania 22/05/2022 (13:01)

    super, dziękuję za informacje ?

Skomentuj

Twój adres e-mail pozostanie ukryty

This will close in 0 seconds