slot777 gacor

server kamboja

https://miguelinasbakery.com/

slot bet 100

https://chathamvillagememphis.com/

https://georgelevertonauctions.com/

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

olympus slot

https://www.danisflourpotbakery.com/

slot bonus

slot deposit dana

https://tvindonesialive.com/

https://www.kinkaomai.com/

https://www.thebarkingcatparkcity.com/

Siemianówka – plaża Stary Dwór

Zalew Siemianówka to idealne miejsce do wodnych szaleństw, kajakowych wycieczek oraz wygrzewania się na piaszczystych plażach. Jeżeli już o nich mowa, to dzisiaj chcemy przybliżyć Wam nieco nasze ulubione kąpielisko – plażę Stary Dwór. Dlaczego akurat ta plaża wydaje się nam tak wyjątkowa? Za co ją lubimy? I właściwie dlaczego warto się na nią wybrać? Właśnie o tych rzeczach powiemy sobie w poniższym artykule. Każdy fan „plażingu” powinien wpaść na plażę Stary Dwór. Dlaczego?

 

Plaża Stary Dwór jest pełna atrakcji!

Zacznijmy od najważniejszych informacji dotyczących Siemianowskiej plaży Stary Dwór. Po pierwsze plaża jest bardzo czysta, szeroka, a znajdujący się na niej piasek doskonale nadaje się do leżakowania, budowania zamków, czy zabawy w gry zespołowe. Mimo tego, że latem kąpielisko to gromadzi naprawdę spore grono plażowiczów, to jest na tyle duże, że możemy korzystać z niego w swobodny sposób niezależnie od pory roku. Obok plaży Stary Dwór rozciąga się iglasty lasek, który zapewnia chwilę ochłody w cieniu drzew oraz szerokie trzcinowisko będące domem ptaków, żab i owadów. Fotografowie nie będą narzekali na brak obiektów do sfotografowania!

 

plaża stary dwór amfiteatr

Amfiteatr na plaży Stary Dwór

 

Plaża Stary Dwór nad Zalewem Siemianówka

Plaża Stary Dwór nad Zalewem Siemianówka

 

Skorzystaj z rozbudowanej infrastruktury

Czysty piach i spore rozmiary nie są oczywiście jedyną zaletą plaży Stary Dwór. Siemianówka to miejsce przepełnione atrakcjami, a kilka z nich znajduje się właśnie na omawianym kąpielisku. Znajdziemy tu takie ciekawe elementy infrastruktury jak:

» amfiteatr, który swobodnie pomieści nawet kilkaset osób. Odbywają się tu różnego rodzaju zabawy, koncerty i pokazy. Każdy fan rozrywki pod gołym niebem na pewno doceni to miejsce.

» ścianka wspinaczkowa – dzięki niej możesz sprawdzić swoje wspinaczkowe umiejętności! Ścianka jest całkowicie darmowa i każdy odwiedzający ma do niej nieskrępowany dostęp.

» boiska do koszykówki, siatkówki oraz korty tenisowe, oczywiście podobnie jak ścianka wspinaczkowa, całkowicie bezpłatne

» nowoczesny budynek gospodarczy, toalety, prysznice

» punkt obsługi rowerów, wiaty dla kolarzy, ławki, kosze i wszystko to, co przyda Ci się podczas przerwy w rowerowej wycieczce

» zadaszone paleniska przygotowane do palenia dużych ognisk

» dwa drewniane, długie pomosty

 

 

Każdy powinien tu zawitać!

Na Siemianowskiej plaży Stary Dwór możemy oprócz tego wypożyczyć sprzęt wodny. Rowery wodne, kajaki, a nawet motorówki są najlepszym sposobem na poznanie zalewu oraz dają możliwość odwiedzenia innych plaż. Nie ma nic lepszego niż wyprawa wzdłuż brzegu Siemianówki i obserwowanie zwierząt w ich naturalnych warunkach.

Jeżeli odwiedzasz wschodnie tereny, koniecznie wpadnij nad Siemianówkę i plażę Stary Dwór. Każdy z nas marzy od czasu do czasu o wygodnym ręczniku plażowym, dobrej książce oraz chwili dla siebie na palącym słońcu. Na plaży Stary Dwór możesz zakosztować tych przyjemności, a po wszystkim udać się na relaksującą kąpiel!

 

 

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Siemianówka - plaża Stary Dwór"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty