slot777 gacor

server kamboja

https://miguelinasbakery.com/

slot bet 100

https://chathamvillagememphis.com/

https://georgelevertonauctions.com/

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

olympus slot

https://www.danisflourpotbakery.com/

slot bonus

slot deposit dana

https://tvindonesialive.com/

https://www.kinkaomai.com/

https://www.thebarkingcatparkcity.com/

Poznaj nasze domy –  agroturystyka na Podlasiu z Cabin Lover

Wszystkie domy znajdują się w bliskiej okolicy Puszczy Białowieskiej

Jeżeli uważasz, że unikalny charakter i piękno Podlasia są czymś, co warto poznać, koniecznie odwiedź jeden z naszych domów. Do Twojej dyspozycji oddajemy malownicze wiejskie chaty położone w bezpośrednim sąsiedztwie niezmąconej natury, przyrody i Puszczy. Przekonaj się, jak wspaniałą przygodą może być agroturystyka. Podlasie czeka!

Aby dowiedzieć się więcej o wybranym przez Ciebie domu,  związanej z nim historii i okolicznych atrakcjach po prostu odwiedź jego dedykowaną podstronę domu.

Agroturystyka na Podlasiu to wspaniała przygoda

Turystyka związana z poznawaniem charakteru i klimatu polskiej wsi oraz nierozerwalnie połączonej z nią przyrody w ciągu ostatnich kilku lat przeżywa prawdziwy renesans. Agroturystyka na Podlasiu uznawana jest za jeden z najciekawszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. Nie powinno to dziwić – czar Puszczy Białowieskiej sprawia, że chętnie wracamy do ostatniego w pełni naturalnego lasu Europy. Można w nim odnaleźć spokój, równowagę i przeżyć naprawdę wspaniałe chwile. Sam region obfituje w liczne atrakcje, zarówno te stworzone przez przyrodę, jak i rękę człowieka. Jednak podstawą wspomnianej turystyki wiejskiej jest samo gospodarstwo agroturystyczne. Podlasie obfituje w piękne, autentyczne wiejskie chaty, i aby poczuć prawdziwy klimat tego regionu, trzeba taką właśnie chatę odwiedzić.

Przedstawione powyżej domy położone są w kameralnych, spokojnych zakątkach. Naszymi najbliższymi sąsiadami będą wobec tego ptaki, drzewa, grzyby i zwierzęta. Chaty otoczone są dużymi, przestronnymi działkami, które możesz wykorzystać do słodkiego leniuchowania, uprawiania sportu, zabawę z psem lub przesiadywania przy ognisku. Duża przestrzeń daje poczucie prawdziwej wolności i swobody! Mimo wiejskich warunków nasze domy są w pełni funkcjonalne i posiadają wyposażenie, które zapewnia niezbędny komfort. Jeżeli istnieje połączenie tradycji i nowoczesności, z pewnością jest to agroturystyka. Podlaskie wsi w okolicy naszych chat posiadają sklepy oraz połączenia drogowe z najważniejszymi atrakcjami regionu.

Wyposażenie domów

  • w pełni funkcjonalna kuchnia
  • schludna łazienka wyposażona w suszarkę, lustro, czy akcesoria dla dzieci
  • oddana do całkowitej dyspozycji duża działka
  • wygodne, przytulne sypialnie i świeża pościel
  • miejsce przystosowane pod ognisko, grill
  • gry planszowe, książki, rowery, hamaki, huśtawki i wiele, wiele więcej!

 

Poznaj czar Podlasia, pokochaj agroturystykę

Agroturystyka na Podlasiu to jednak nie tylko beztroskie korzystanie z uroków wiejskiej chaty. Zachęcamy naszych gości do odwiedzenia okolicznych atrakcji: parku pokazowego zwierząt, wycieczki nad zalew Siemianówka, spacerów trasami Żebra Żubra i Szlakiem Dębów Królewskich… wymieniać można naprawdę długo. Przytulna wiejska chata w połączeniu z urokiem wschodnich kresów naszego kraju to naprawdę wspaniały pomysł na urlop lub wakacje. Przekonaj się, jak wiele ma do zaoferowania agroturystyka. Podlasie czeka!