slot777 gacor

server kamboja

https://miguelinasbakery.com/

slot bet 100

https://chathamvillagememphis.com/

https://georgelevertonauctions.com/

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

olympus slot

https://www.danisflourpotbakery.com/

slot bonus

slot deposit dana

https://tvindonesialive.com/

https://www.kinkaomai.com/

https://www.thebarkingcatparkcity.com/

Pola namiotowe nad zalewem Siemianówka – czas na naprawdę udany kemping!

UWAGA! Nie jesteśmy właścicielami pola namiotowego ani kempingowego. Post ma charakter wyłącznie informacyjny! Nasze domy znajdziesz tutaj ».

Gorące lato, szerokie plaże i idealna do kąpieli woda – te wakacje aż proszą się o wyjazd na kilkudniowy kemping! Na szczęście nasz ulubiony podlaski zbiornik wodny znowu nie zawodzi. Okazuje się, że bez trudu znajdziemy nad nim miejsce na „obozowy” wypoczynek. Pola namiotowe nad zalewem Siemianówka oferują nam bowiem schronienie w cieniu drzew, bezpośrednią bliskość wody, ciekawą infrastrukturę turystyczną oraz zupełnie darmowe miejsca, w których możemy się swobodnie rozbić. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pól namiotowych nad Siemianówką, koniecznie zostań z nami!

 

namioty nad zalewem Siemianówka

Krótkie podsumowanie udogodnień do campingu nad Siemianówką

 

Kemping nad zalewem Siemianówka to wspaniała przygoda

Największym i najpopularniejszym polem namiotowym nad zalewem Siemianówka jest bez wątpienia pole przy plaży Bondary. Miejsce to oferuje naprawdę spory teren przystosowany do kempingu. Dla tych, którzy lubią sąsiedztwo wody, przygotowano polanę właściwie przy samej plaży. Często widać tu kampery oraz wielkie rodzinne namioty. Sama plaża Bondary jest bardzo zadbana, szeroka i czysta. Z myślą o wygodzie odwiedzających ulokowano na niej siłownię, olbrzymi, rozbudowany pomost, wysoką wieżę widokową, a także boiska, prysznice i skrzynki z prądem. Do dyspozycji gości oddano spory kawałek terenu, więc raczej nie sprawi nam problemu zadanie znalezienia odosobnionego, kameralnego miejsca. Możemy założyć obóz w cieniu drzew pobliskich lasów lub bliżej wody, gdzie roślinność jest mniej bujna. Po nocy spędzonej w namiocie możemy udać się na poranną kąpiel w wodach Zalewu Siemianówka, wybrać się na spacer lub skorzystać z wyżej wymienionych atrakcji.

Trudno o lepsze pole namiotowe nad zalewem Siemianówka, choć mamy dla Was jeszcze jedną propozycję. Możecie udać się bowiem na kemping nad zalewem Siemianówka i zająć własną… wiatę ogniskową!

 

Pole namiotowe nad Zalewem Siemianówka

Część biwakowiczów rozbija się pod ścianą lasu, w okolicy wieży widokowej

 

Pole namiotowe nad Siemianówką – rozbij się przy plaży Stary Dwór

Tak jest! Jeżeli wybierzesz na miejsce swojego kempingu nad zalewem Siemianówka plażę Stary Dwór, możesz liczyć na własną wiatę ogniskową. I to nie byle jaką! Wiaty są naprawdę duże, wyłożono je kostką brukową oraz wyposażono w szerokie dachy. Do dyspozycji odwiedzających oddano kilka takich budowli. W ich sąsiedztwie znajdziemy skrzynki z prądem, które zagwarantują nam stały dopływ energii. Niemalże każdego weekendu część z wiat otoczonych jest przez samochody z przyczepami, namioty lub kampery. Oczywiście również i to pole namiotowe nad zalewem Siemianówka jest całkowicie darmowe (stan na 2019 rok, który może ulec zmianie). W bezpośrednim sąsiedztwie wiat znajduje się plac zabaw, korty tenisowe, boiska, ścianka wspinaczkowa oraz plaża. Warto też wspomnieć o tym, że w pobliskim budynku znajdują się nowoczesne toalety z prysznicami. Podczas weekendowego lub nieco dłuższego pobytu nad Siemianówką możliwość wzięcia ciepłego prysznica i umycia zębów w toalecie z lustrem jest to z pewnością spore udogodnienie. Plaża Stary Dwór ma nam do zaoferowania moc atrakcji, a być może przy odrobinie szczęścia trafimy na różnego rodzaju wydarzenia kulturowe, które regularnie odbywają się w amfiteatrze. Znajduje się on zaledwie 100 -200 metrów od wiat.

Czy już wiesz, gdzie udasz się na kemping nad zalewem Siemianówka? Koniecznie daj nam o tym znać w komentarzach!

 

Siemianówka pole namiotowe kemping

Wiata kempingowa na plaży Stary Dwór

 

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Pola namiotowe nad zalewem Siemianówka - czas na naprawdę udany kemping!"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty