Cabin Lover o nas

Cześć, tutaj Cabin Lovers

Cabin Lover jest autentycznym, rodzinnym projektem. Tworzony jest przez ludzi, którzy od pokoleń zamieszkują Podlasie.

Nasi dziadkowie, pradziadkowie, prapradziadkowie i… wymieniać można długo, pochodzą z terenów wschodnich. Jesteśmy bardzo zżyci z podlaskimi terenami, kochamy Puszczę Białowieską, Zalew Siemianowski, Białystok, Białowieżę oraz wszystko, co związane jest z naszą kulturą i historią. Pragniemy podzielić się z Tobą czarem naszego domu. Zależy nam na tym, aby każdy mógł poznać bogactwo atrakcji i piękno, które zawiera się w terminie agroturystyka. Z radością obserwujemy stały wzrost liczby turystów odwiedzających wschodnie krainy. Cieszymy się z każdego zadowolonego gościa i każdego nowego wpisu do naszej księgi pamiątkowej. Chętnie przywitamy Cię w jednym z naszych domów, byś mógł w pełni docenić czar Podlasia. Kiedy raz je odwiedzisz, z pewnością pokochasz je tak jak my!

Wierzymy, że każdy znajdzie w naszych gospodarstwach agroturystycznych coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka spokoju, ciszy, nowych przeżyć albo kontaktu z naturą. To Ty decydujesz w jaki sposób spędzisz czas na łonie natury i jak skorzystasz na pobycie w naszych domkach. Dla wielu osób jest on wielką inspiracją i sposobem na ułożenie myśli.

cytat-puszcza-bialowieska

Chcesz nawiązać współpracę z Cabin Lover? Daj nam znać! Na pewno uda się nam dojść do porozumienia.

Jeżeli również prowadzisz agroturystykę, posiadasz obiekt turystyczny na Podlasiu, jesteś właścicielem restauracji, lodziarni, czy wypożyczalni rowerów – możesz pojawić się na naszej stronie. Z pewnością uda się nam nawiązać korzystną dla obu stron współpracę. Zachęcamy także do kontaktu pisarzy, bloggerów oraz fotografów, chętnie przyjrzymy się Waszym pracom i opublikujemy je na Cabin Lover! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje, wierzymy, że wspólną pracą i wzajemną uczciwą pomocą możemy osiągnąć więcej.

Aby się z nami skontaktować odwiedź zakładkę kontakt i napisz do nas e-mail lub zadzwoń. Wymieniając się wzajemnie wiedzą i doświadczeniami na pewno uda się nam stworzyć coś wyjątkowego. Zapraszamy!