slot777 gacor

server kamboja

https://miguelinasbakery.com/

slot bet 100

https://chathamvillagememphis.com/

https://georgelevertonauctions.com/

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

olympus slot

https://www.danisflourpotbakery.com/

slot bonus

slot deposit dana

https://tvindonesialive.com/

https://www.kinkaomai.com/

https://www.thebarkingcatparkcity.com/

Miejsce mocy w Puszczy Białowieskiej – czas na kilka ciekawostek

Puszcza Białowieska pełna jest różnego rodzaju atrakcji, jednak Miejsce Mocy, o którym dzisiaj sobie powiemy, wyróżnia się wśród nich swoim szczególnym charakterem. W końcu tłumy zwiedzających, którzy zachowują się w Miejscu Mocy dość… dziwnie, nie wzięły się znikąd! Czego możemy spodziewać się po odwiedzinach na niezwykłej polanie? Dlaczego mówi się, że ma ona niezwykłą aurę? I czy w ogóle warto się tam wybrać? Właśnie o tym przeczytasz w poniższym artykule. Zapraszamy!

 

Bliższe spojrzenie na puszczańskie Miejsce Mocy

Miejsce Mocy leży bardzo blisko miejscowości Białowieża. Aby się do niego dostać, czeka nas spacer po ścieżce wijącej się wśród potężnych drzew, krzewów i trawiastych łączek. Żaden fotograf na pewno nie zdąży się znudzić! Jednak prawdziwe emocje czekają go, dopiero gdy trafi na „magiczną” polanę.

 

puszcza białowieska miejsce mocy

 

W oczy od razu rzuci się nam wieżyczka widokowa, porośnięte mchem głazy oraz zagadkowy słup, do którego za chwilę powrócimy. Nie powinien zdziwić nas także widok podróżnych stąpających boso po trawie, osoby przytulające się do dziwnych, wykręconych drzew oraz (niezależnie od pory roku) ludzi, którzy po prostu kładą się na ziemi. Jednak dlaczego to robią?

Okazuje się, że niektórzy z nas uważają, że Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej posiada niezwykłe właściwości. Wszystko zaczęło się około roku 1990, kiedy to kilku ciekawskich mieszkańców Białowieży odkryło cudowną łączkę. Mówi się, że od razu po wejściu do Miejsca Mocy spłynęło na nich poczucie bezpieczeństwa, ukojenia, a także pojawiły się lekkie, przyjemne zawroty głowy. Część turystów i mieszkańców Puszczy uważa, że takie zjawiska rzeczywiście mają miejsce.

Przyczyną zagadkowych odczuć może być (potwierdzone przez specjalistów) zwiększona moc promieniowania elektromagnetycznego.

 

Jesteś w Puszczy? Wpadnij do Miejsca Mocy

Jedno jest pewnie, Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej po prostu trzeba odwiedzić. Jeżeli lubisz pozostawiać po sobie ślad, możesz wetknąć monetę w słup, o którym mówiliśmy na początku artykułu. Wypisano na nim inkantację „Jeżeli przyniosłeś tu swoje JA i chcesz urządzić świat, zapominając o Bogu, zostaw to miejsce w spokoju. Wracaj na swoje drogi, one i tak zaprowadzą Cię do celu”. Można o niej pomyśleć, przesiadując na jednym z licznych głazów, lub oglądając okolicę z wieżyczki widokowej.

 

słup miejsce mocy

 

Miejsce Mocy znajdziesz bez trudu! Tak jak wspomnieliśmy, znajduje się ono w pobliżu Białowieży. Skorzystaj z poniższej mapki, aby szybciej trafić do tego niezwykłego obszaru. Niezapomniane wrażenia czekają!

 

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Miejsce mocy w Puszczy Białowieskiej - czas na kilka ciekawostek"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty