dom nad zalewem siemianówka Jarzębinowa

Jarzębinowa – dom nad Zalewem Siemianówka do wynajęcia

Wczasy w zacisznej podlaskiej wsi, drewniany dom otoczony lasem, piaszczyste plaże i długie wieczorne rozmowy przy ognisku… brzmi nieźle, prawda? Wszystkie te atrakcje czekają na naszych gości, którzy zdecydują się odwiedzić dziki wschód. Jarzębinowa to dom do wynajęcia nad Zalewem Siemianówka, w którym zawarte są zarówno nowoczesność, jak i autentyczny wiejski klimat. Zaznasz tu bezpośredniej bliskości z naturą, życiem wsi, Zalewem Siemianówka, czy innymi okolicznymi atrakcjami – bez konieczności rezygnowania z wygód takich jak w pełni wyposażona łazienka i kuchnia.

Dla Twojej wygody wyposażyliśmy dom Jarzębinowa we wszystkie niezbędne do komfortowego wypoczynku elementy. Jadąc do lasu, wcale nie musisz rezygnować z wygód! Uważamy, że połączenie charakteru drewnianej, wiejskiej chaty i przytulnego, dobrze wyposażonego wnętrza, to najlepsze rozwiązanie. W Jarzębinowej znajdziesz między innymi:

bogato wyposażoną kuchnię – płyta indukcyjna, garnki, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, lodówka i inne sprzęty są do Twojej dyspozycji!

przytulną łazienkę z prysznicem, umywalką, suszarką oraz przygotowanymi dla gości ręcznikami

komfortową przestrzeń do spania, na którą składają się aż 4 łóżka podwójne i 1 łóżko pojedyncze – zapraszamy grupy do 7 osób

kameralny taras i zieloną działkę o wielkości 900 m2, miejsce ogniskowe, kijki do smażenia kiełbasy, ogród i wiele, wiele więcej!

dom jarzębinowa banner
dom jarzębinowa podwórko taras

Wczasy w domu nad Siemianówką

Nad Zalewem Siemianówka pojawia się coraz więcej i więcej odwiedzających. Dlaczego? Czy powodem popularności tych terenów są wspaniałe rozlewiska? Plaże? A może czyste powietrze i zielone lasy? Większość naszych gości to miłośnicy przyrody, osoby ciekawe życia podlaskiej wsi oraz miłośnicy aktywnego wypoczynku. W domu Jarzębinowa każdy znajdzie coś dla siebie. O okolicznych atrakcjach powiemy sobie nieco więcej poniżej, a na razie skupimy się na samym domu. 85 m2 zapewni komfort nawet większym grupom przyjaciół lub liczniejszym rodzinom. Duża działka to gwarancja swobody i możliwości zabaw na dworze. Kominek z pewnością umili nam wieczory, a osoby, które stęsknią się na technologią, mogą skorzystać Wi-Fi oraz telewizora z dostępną platformą Netflix. Wszystkie sprzęty i meble znajdujące się w domu Jarzębinowa są oddane do Twojej dyspozycji!

Przyszedł czas na omówienie okolicznych atrakcji! Ich pełną listę znajdziesz na podstronie atrakcje, tutaj zaś skupimy się na kilku najciekawszych. Po pierwsze należy wspomnieć o plażach. Przez cieplejsze pół roku to właśnie one przyciągają najwięcej odwiedzających. Plaża Stary Dwór i Plaża Bondary oferują długie, szerokie kąpieliska, rozbudowaną infrastrukturę, pomosty, prysznice, toalety i wiele więcej. Oprócz tego możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego i licznych stoisk gastronomicznych.

Wokół domu do wynajęcia Jarzębinowa znajdziesz także inne atrakcje. Możesz wybrać się, na przykład, na spacer po składzie kolejowym biegnącym nad wodami Siemianówki. Możesz także pojechać do absolutnie wyjątkowych ruin kościoła w Jałówce (prawdziwa gratka dla fotografów!), ukrytego na wyspie pośród bagien klasztoru w okolicy wsi Odrynki, lub wspiąć się na jedną z licznych wież widokowych. Jeżeli lubisz biwakowanie, skorzystaj z wiaty ogniskowej w pobliskiej wsi Kruhlik lub odwiedź nieco bardziej oddalony kompleks wiat tuż przed wjazdem do miejscowości Narew. Fantastyczną rozrywką jest także spędzanie czasu w lesie i obserwowanie ptaków i innych zwierząt.

Jedną z największych atrakcji regionu jest oczywiście Puszcza Białowieska. Dom Jarzębinowa dzieli od prastarego lasu jedynie 30 km, a sam dom znajduje się w terenie tak zwanej otuliny Puszczy Białowieskiej. Dlaczego warto wybrać się do krainy żubra? Po pierwsze – puszcza to jeden z ostatnich terenów porośniętych lasem pierwotnym, nietkniętym ludzką ręką. Jeżeli chcemy przekonać się, jak wygląda prawdziwe życie lasu, to Białowieża będzie najlepszym kierunkiem. Nie brak tu miejsc do zwiedzania: Żebra Żubra, Park Pokazowy Zwierząt, Szlak Dębów Królewskich, park pałacowy, brama pałacowa, Muzeum Przyrodnicze w Białowieży, przejażdżka drezynami i kolejką wąskotorową to tylko niektóre z nich. Puszcza znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Teraz już wiesz, że w domu do wynajęcia Jarzębinowa nie sposób się nudzić. Zalew Siemianówka, Puszcza Białowieska i inne wspaniałe atrakcje czekają na odkrycie. Niezależnie od tego, czy kochasz wodne szaleństwa, badanie lasu, obserwowanie przyrody czy po prostu błogi, leniwy wypoczynek w leżaku, w Jarzębinowej znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Odwiedź nasz dom nad Zalewem Siemianówka

Wczasy w domu na wynajem nad Zalewem Siemianówka to doskonała okazja do tego, by zbliżyć się do natury. Jarzębinowa może być Twoją bazą wypadową podczas licznych wycieczek i spacerów. A jest gdzie spacerować! Zależnie od panującej obecnie pory roku możemy wybrać się na przechadzkę, podczas której będziemy podziwiać wspaniałe kwieciste łąki i pełne życia lasy, albo chodzić po zamarzniętej tafli zalewu. Do lasu udają się też chętnie fani zbierania grzybów, fotografowie oraz rodzice, którzy chcą pokazać życie lasu swoim pociechom. Tuż obok domu Jarzębinowa biegnie trasa Green Velo. Jeżeli lubisz kolarskie wyzwania, to z pewnością nie będziesz się tu nudził! Jeżeli wolisz mniej aktywny wypoczynek z zimnym napojem w ręku, to czeka na Ciebie przytulny taras, leżaki i piękny śpiew ptaków.

Jeżeli uważasz, że kilka dni spędzonych nad Zalewem Siemianówka doładuje Twoje akumulatory, daj nam znać! Chętnie przyjmiemy Cię w domu Jarzębinowa. W ciągu ostatniego dziesięciolecia agroturystyka bardzo zyskała na popularności. Przekonaj się, dlaczego coraz częściej wybieramy wieś, las i jezioro zamiast zatłoczonych hoteli – odwiedź dom na wynajem Jarzębinowa!