server kamboja

slot bet 100

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

slot bonus 100

slot deposit qris

wild bounty showdown

joker123

slot jili

slot server jepang

olympus slot

wild bandito

slot deposit 10 ribu

microgaming

starlight princess

slot server hongkong

spaceman

nolimit city slot

slot thailand

pragmatic play

Białowieża znów otwarta – już od 1 lipca!

Dzisiaj przychodzimy do Was z prawdziwie wspaniałymi wiadomościami! Niespodziewanie, dosłownie kilka dni temu, ogłoszono, że Białowieża i jej okolice zostaną otwarte już 1 lipca 2022 roku! Oznacza to, że wkrótce wszyscy będziemy mogli wybrać się do Parku Carskiego, Pokazowego Parku Zwierząt, odwiedzić Topiło, czy po prostu zachwycić się pięknem prastarego lasu. I to w samym środku sezonu wakacyjnego!

 

 

Wielka ulga dla całego Podlasia i branży turystycznej

Mieszkańcy okolic Białowieży, spragnieni bliskości natury turyści oraz my sami nie kryjemy naszej radości. Podobnie jak miejscowe władze!  „Nareszcie! Cóż mogę powiedzieć? Trzeba się barć do pracy. Myślę, że turyści przyjadą, może nie będzie ich tylu, co dawniej bo ludzie wyjazdy planują z wyprzedzeniem, ale na pewno będą.” – mówi wójt Białowieży – Albert Litwinowicz.

Nasze ukochane tereny były zamknięte przez dłuuugi, długi czas z powodu trudnej sytuacji na granicy. Z tego powodu możliwości zwiedzania tej części Podlasia były nieco ograniczone… jednak wkrótce całkowicie się to zmieni! Gorąco zachęcamy do odwiedzenia podstrony Atrakcje Puszczy Białowieskiej i okolic, w której znajdziecie wszystkie najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić po ponownym otwarciu tej urokliwej miejscowości! Już teraz możesz zaplanować swoje wakacje w przepięknej, prastarej puszczy i zjawić się u nas już w pierwszym dniu lipca. Zapraszamy!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Białowieża znów otwarta - już od 1 lipca!"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty

    This will close in 0 seconds