server kamboja

slot bet 100

mahjong slot

depo 25 bonus 25 to 5x

slot bonus 100

slot deposit qris

wild bounty showdown

joker123

slot jili

slot server jepang

olympus slot

wild bandito

slot deposit 10 ribu

microgaming

starlight princess

slot server hongkong

spaceman

nolimit city slot

slot thailand

pragmatic play

Białowieża – atrakcje dla dzieci. Co warto im pokazać?

Wybierając się na wakacje do Puszczy Białowieskiej zdecydowanie warto jest zabrać ze sobą ukochane pociechy. Białowieża aż roi się od atrakcji dla dzieci! Dzisiaj powiemy sobie co nieco o tym, co warto im pokazać, aby wakacyjny wyjazd był dla nich pouczającym i niezapomnianym przeżyciem.

Wszystkie szkraby uwielbiają zwierzęta, oglądają je w swoich książkach, czy w programach telewizyjnych. Dzięki atrakcjom Puszczy Białowieskiej dla dzieci będą mogły obejrzeć je na żywo! Pomocny w tym okaże się na pewno Park Pokazowy Zwierząt. Jest to nowoczesny obiekt edukacyjny, gdzie oprócz zakupu ciekawych pamiątek i regionalnych przysmaków, możemy obserwować zwierzęta występujące w Prastarym Lesie. Znajdą się tu oczywiście Żubry, Wilki, Dziki, Łosie, czy puszczańskie ptactwo.

Oprócz oglądania Puszczy i jej mieszkańców, warto jest również poznać jej historię. W tym celu zabierzmy rodzinę do Muzeum w Białowieży. Atrakcyjny dla dzieci obiekt zawiera w sobie dziesiątki scen, dzięki którym poznajemy dzieje lasu, rodzaje obszarów w nim występujących, interakcje Puszczy z ludźmi oraz mnóstwo inscenizacji zawierających zwierzęta. Przed obejrzeniem wystawy możemy wjechać windą (lub samodzielnie się wdrapać!) na specjalną wieżę widokową, z której rozciąga się przepiękny widok.

Białowieża – agroturystyka dla dzieci

Dzieci na pewno miło będą wspominać wycieczkę do Białowieży. Agroturystyka dla dzieci może być jednak równie ciekawym doświadczeniem! Dzięki noclegom w wiejskiej chacie dokładniej poznają kulturę naszego kraju i jej wschodnich terenów. Kilkudniowe bezpośrednie obcowanie z naturą może być bardzo pouczające i z pewnością zakorzeni w młodych turystach miłość do natury. Obecnie najczęściej gospodarstwa agroturystyczne są przyjazne dla dzieci i zawierają takie dodatki jak rowery, gry planszowe, książeczki, czy trampoliny!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Białowieża - atrakcje dla dzieci. Co warto im pokazać?"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty

    This will close in 0 seconds