Żubry w internecie? Podglądaj Króla Puszczy online!

Ponad 100 000 – tyle osób lubi profil facebook żubry online. Podglądanie zwierząt dzięki kamerze zainstalowanej w północnej części Puszczy Białowieskiej stało się niezwykle popularnym sposobem relaksu i spędzania wolnego czasu. Żubry w internecie możemy obserwować dzięki portalowi Lasów Państwowych, wystarczy odwiedzić podstronę żubry na żywo , aby móc poobserwować polanę z paśnikiem.

Wystarczy kwadrans – żubry na żywo to doskonały sposób na odprężenie

Nawet podczas pracy lub dnia pełnego obowiązków możemy zrelaksować się podglądając spokojne, majestatyczne zwierzęta, jakimi są z pewnością żubry. W każdej chwili możemy odwiedzić stronę Nadleśnictwa i sprawdzić, czy zwierzęta aktualnie przebywają na objętej okiem kamery polanie. Żubry online ogląda średnio kilkaset osób na raz.

Polanę żubrów chętnie odwiedzają też inne zwierzęta, takie jak ciekawskie jelenie, dziki, zające, czy lisy. Wystarczy odrobina cierpliwości, a na pewno uda nam się zaobserwować jakiś okaz. Dodatkowo kamera leśna powinna zainteresować wszystkich obserwatorów ptaków. Żubry w internecie najchętniej występują w stadach, a najczęściej można je spotkać w godzinach wieczornych i w nocy.

Poznaj zwyczaje Króla Puszczy dzięki programowi “żubry online”

Zachęcamy do odwiedzenia strony żubry online i zapoznania się ze zwyczajami tych niezwykłych zwierząt. W czasach, kiedy internet atakuje nas setkami krzykliwych treści i wiadomości warto jest na chwilę zwolnić i poobserwować leniwe poczynania żubrów. Kiedy już osobiście odwiedzimy Puszczę Białowieską, będziemy wiedzieli, czego możemy się po nich spodziewać, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie w Parku Pokazowym Zwierząt! Żubry w internecie okazały się prawdziwym hitem. Przekonaj się dlaczego.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Żubry w internecie? Podglądaj Króla Puszczy online!"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty