Pola namiotowe nad zalewem Siemianówka – czas na naprawdę udany kemping!

Gorące lato, szerokie plaże i idealna do kąpieli woda – te wakacje aż proszą się o wyjazd na kilkudniowy kemping! Na szczęście nasz ulubiony podlaski zbiornik wodny znowu nie zawodzi. Okazuje się, że bez trudu znajdziemy nad nim miejsce na „obozowy” wypoczynek. Pola namiotowe nad zalewem Siemianówka oferują nam bowiem schronienie w cieniu drzew, bezpośrednią bliskość wody, ciekawą infrastrukturę turystyczną oraz zupełnie darmowe miejsca, w których możemy się swobodnie rozbić. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pól namiotowych nad Siemianówką, koniecznie zostań z nami!

 

Kemping nad zalewem Siemianówka to wspaniała przygoda

Największym i najpopularniejszym polem namiotowym nad zalewem Siemianówka jest bez wątpienia pole przy plaży Bondary. Miejsce to oferuje naprawdę spory teren przystosowany do kempingu. Dla tych, którzy lubią sąsiedztwo wody, przygotowano polanę właściwie przy samej plaży. Często widać tu kampery oraz wielkie rodzinne namioty. Sama plaża Bondary jest bardzo zadbana, szeroka i czysta. Z myślą o wygodzie odwiedzających ulokowano na niej siłownię, olbrzymi, rozbudowany pomost, wysoką wieżę widokową, a także boiska, prysznice i skrzynki z prądem. Trudno o lepsze pole namiotowe nad zalewem Siemianówka, choć mamy dla Was jeszcze jedną propozycję. Możecie udać się bowiem na kemping nad zalewem Siemianówka i zająć własną… wiatę ogniskową!

 

pole namiotowe nad Siemianówką

Plaża Bondary, tuż przy polu namiotowym

 

Pole namiotowe nad Siemianówką – rozbij się przy plaży Stary Dwór

Tak jest! Jeżeli wybierzesz na miejsce swojego kempingu nad zalewem Siemianówka plażę Stary Dwór, możesz liczyć na własną wiatę ogniskową. I to nie byle jaką! Wiaty są naprawdę duże, wyłożono je kostką brukową oraz wyposażono w szerokie dachy. W ich sąsiedztwie znajdziemy skrzynki z prądem, które zagwarantują nam stały dopływ energii. Niemalże każdego weekendu część z wiat otoczonych jest przez samochody z przyczepami, namioty lub kampery. Oczywiście również i to pole namiotowe nad zalewem Siemianówka jest całkowicie darmowe. W bezpośrednim sąsiedztwie wiat znajduje się plac zabaw, korty tenisowe, boiska, ścianka wspinaczkowa oraz plaża. Warto też wspomnieć o tym, że w pobliskim budynku znajdują się nowoczesne toalety z prysznicami. Być może przy odrobinie szczęścia trafimy na różnego rodzaju wydarzenia kulturowe, które regularnie odbywają się w amfiteatrze, kilkaset metrów od wiat.

Czy już wiesz, gdzie udasz się na kemping nad zalewem Siemianówka? Koniecznie daj nam o tym znać w komentarzach!

 

Siemianówka pole namiotowe kemping

Wiata kempingowa na plaży Stary Dwór

 

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje to "Pola namiotowe nad zalewem Siemianówka - czas na naprawdę udany kemping!"

    Skomentuj

    Twój adres e-mail pozostanie ukryty